sobota, 29 listopada 2014

Obdarowywanie zwierzęcych przyjaciół!

W okresie świątecznym każdy pragnie sprawić radość swoim bliskim - zarówno ludziom jak i zwierzętom, które wzbogacają nasze życie. 7 grudnia podczas obdarowywania zwierzęcych mieszkańców Naszego Zoo, najpierw obdarowani zostaną nasi milusińscy, dla których zaplanowano bezpłatną jazdę kucem w godz. od 14:00 do 15:00 oraz wykonywanie małych upominków, na terenie zagrody wiejskiej. O 15:00 spod zagrody krów opiekunowie zwierząt wraz z gośćmi wyruszą w poszczególne rewiry na karmienie zwierząt, które ucieszą się z pokrojonych marchewek lub jabłek, chrupkiego pieczywa, suchego chleba czy orzechów.  

Miłośnicy zwierząt, pragnący podzielić się z bliskimi radością z czasu spędzanego ze zwierzętami mogą nabyć w kasie Naszego Zoo roczne bilety wstępu lub karty prezentowe.
Bardzo wyjątkowym prezentem dla ludzi i zwierząt jednocześnie jest podarowanie patronatu zwierząt, którym wspomagają Państwo warunki bytowe zwierząt w Naszym Zoo, lub patronatu ochrony przyrody, dzięki któremu wspierają Państwo zagrożone gatunki żyjące na wolności.

Foto: www.nasze-zoo.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Moderowanie komentarzy jest włączone. Wszystkie komentarze muszą zostać przeze mnie zatwierdzone.
Jeśli nie masz konta Google - skorzystaj z opcji Anonimowy.